Lokomotiva je izgubila drugu utakmicu zaredom

RONALD GORSIC Cropix
PRIPREME U NIZOZEMSKOJ

Lokosi izgubili i drugu utakmicu zaredom, opet nisu postigli gol, nakon Nizozemaca savladali ih i Izraelci

Maccabi iz Tel Aviva s 3:0 je bio bolji od zagrebačke momčadi u prijateljskoj utakmici
Piše: Predrag JurišićObjavljeno: 05. srpanj 2022. 20:16

U trećoj pripremnoj utakmici u Nizozemskoj, nogometaši Lokomotive poraženi su protiv Maccabija iz Tel Aviva 0:3 (0:1). Bio je to drugi uzastopni poraz Lokosa (u subotu ih je svladao nizozemski prvoligaš Go Ahead Eagles 0:2), druga uzastopna utakmica na kojoj nisu dali pogodak.

Izraelci su rano poveli, već u 6. minuti, pogotkom Jovanovića. U prvom se dijelu igralo ravnopravno, obje su momčadi imale po nekoliko prilika, ali mreže se više nisu tresle. Maccabi je povisio vodstvo u 68. minuti, kad se u kaznenom prostoru Lokosa nakon udarca iz kuta najbolje snašao branič Saborit. Konačnih 3:0 postavio je Guerrero, šest minuta prije kraja ogleda.

LOKOMOTIVA - MACCABI 0:3

STRIJELCI: 0:1 - Jovanović (6), 0:2 - Saborit (68), 0:3 - Guerrero (84).

LOKOMOTIVA: Turbajevski - Vranjković, Bubanja, Soldo, Milićević - Smakaj, Marić - Aliyu, Kačavenda, Stojković - Kulenović. (još su igrali: Santini, Marku, Salihu, De Haas, Krivak, Išlić, Raul, Vasilj, Kallaku, Goričan, Šotiček i Tuci.)

Trener: Silvijo Čabraja.

MACCABI TEL AVIV: Peretz - Geraldes, Nachmias, Yeini, Saborit - Van Overem, Golasa - Kuwas, Biton, Guiagon - Jovanović (još su igrali: Tenenbaum, Perica, Almog, Kanišovski, Rikan, Niddam, Glazer, Davidzada, Kandil, Guerrero i Mizrahi). Trener: Vladimir Ivić.

25. travanj 2024 19:51