PRIJATELJSKA UTAKMICA

Lokomotiva remizirala s bugarskim prvoligašem, Moreno Živković ponovno u dresu momčadi s Kajzerice

Strijelac za momčad s Kajzerice bio je Ivan Kukavica u 30. minuti susreta
Piše: Predrag JurišićObjavljeno: 07. srpanj 2024. 20:18

U drugoj pripremnoj utakmici u Sloveniji, nogometaši Lokomotive remizirali su s bugarskim prvoligašem Hebarom 1:1 (1:0). Strijelac za Lokose bio je Kukavica u 30. minuti, dok je pogodak za Bugare zabio Hamdijev (65).

Istaknimo da je iz Dinama opet na posudbu na Kajzericu došao nadareni stoper Moreno Živković i odigrao je drugo poluvrijeme test-utakmice protiv Bugara.

Trener Silvijo Čabraja na travnjak je poslao dvije momčadi, Lokomotiva je u prvom poluvremenu igrala u ovom sastavu (4-2-3-1): Šubarić - Karačić, Mersinaj, Leovac, Markanović - Smakaj, Baždarić - Žilinski, Mudražija (od 20. Kukavica), Sušak - Čuić.

U drugom dijelu, postava Lokosa, također u 4-2-3-1 formaciji, izgledala je ovako: Savatović - Mašić, Vranjković, Živković, Dajčer - Bošković, Čabrajić - Ribar, Kukavica, Canjuga - Tošković.

Čabraja je, dodajmo i to, na utakmici odmarao Hendiju, Šotičeka, Čopa, Goričana i Fetaija.

07. srpanj 2024 20:23