PRVI GOL U KARIJERI

Nije visok, ali pogađa i glavom: talentirani veznjak Hajduka zabio prvijenac za svoju reprezentaciju

Hajdukovci su već otputovali na pripreme u Austriju, mladi reprezentativac priključit će se naknadno
Piše: Frane VulasObjavljeno: 19. lipanj 2022. 16:58

Nogometaš Hajduka Rokas Pukštas (17) zabio je pogodak u pobjedi reprezentacije SAD-a na U20 prvenstvu Concacafa (Sjeverne i Srednje Amerike te Kariba) koje se održava u Hondurasu, svoj prvi pogodak u karijeri za ovu selekciju svoje države. Branitelj naslova SAD je u prvom susretu skupine svladao Sv. Kristofor i Nevis s čak 10:0 (6:0).

Veznjak "bijelih" Pukštas je u zadnjoj minuti prvog poluvremena nakon kornera zabio glavom za 4:0. Hajdukov nogometaš koji će se naknadno priključiti pripremama Hajduka zamijenjen je nakon sat vremena igre.

U skupini će SAD još igrati protiv Kanade (20. lipnja) i Kube (22. lipnja).

24. travanj 2024 10:57