NIKSA STIPANICEV Cropix
IZNENAĐENJE

Juniori Hajduka poraženi u Sesvetama, nekadašnji europski doprvaci šokirani golom u 90. minuti

Ove sezone Bijelima u juniorskom HNL-u i ne ide baš najbolje, upisali su treći poraz
Piše: SDObjavljeno: 04. studeni 2023. 16:07

Juniori Hajduka u 12. kolu Prve NL doživjeli su treći poraz ove sezone, a drugi uzastopni. Naime, momčad Zlatka Jerkovića poražena je na gostovanju u Sesvetama rezultatom 2:1.

Sesvete su povele u 43. minuti autogolom Ćalušića, na 1:1 je izjednačio Bačić u 82. minuti, a pogodak za pobjedu domaćih zabio je Karadakić u 90. minuti.

Hajduk je nastupio u sljedećem sastavu: Fesyuk, Hodak (od 78. Hrgović), Skelin, Arković, Krstanović (od 52. Antunović), Kavelj, Reić (od 58. Jurak), Ćalušić, Begonja, Bačić, Lončar (od 58. Carev).