ISTRA - DINAMO 3-4

Istrani iznenadili Vahine trupe: Dinamo u Puli 'opasno živio', Badelj režirao preokret Modrih

Nakon prvih 30. minta u Puli ništa nije mirisalo na dobro za goste. Dinamo je gubio 0-2 i igrom Zagrepćani nisu nikog oduševili...
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. veljača 2011. 19:55

U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka proljetnog dijela prvenstva Dinamo je gostovao u Puli i pobijedio Istru 1961 4-3. Modri su tako na stadionu Aldo Drosina zadržali niz nepobijedivosti u zimskom pripremnom periodu.

No, nakon prvih 30. minta u Puli ništa nije mirisalo na dobro za goste. Dinamo je gubio 0-2 i igrom Zagrepćani nisu nikog oduševili. Istra je preko Tepurića (16) i Stranatića (31) dva puta ozbiljnije zaprijetila Kelavi i oba puta pogodila.

Dinamo se probudio u 38. minuti kada je Milan Badelj pogotkom navijestio buđenje hrvatskog prvaka. Modri su u nastavka ušli kud i kamo agresivnije i to se Vahinoj momčadi brzo isplatilo. Ponovno je zabio Badelj, ovoga puta s bijele točke, a nakon njega u listu strijelaca upisali su se igrači iz drugog plana - Palić i Kramarić.

Konačnih 4-3 posatvio je Asim Šehić iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi. Valja istaknuti kako je Halilhodžić ostao bez još jednog stopera. Naime, Tomislav Barbarić morao je zbog ozljede izaći iz igre u prvom poluvremenu.

Istra 1961 - Dinamo 3-4 (Tepurić 16, Stranatića 31, Šehić 90/ Badelj 38, 74-11m, Palić 78, Kramarić 81).

24. rujan 2024 00:18