Bruno Konjević / Cropix
PRVA HNL

Inter - Šibenik 3-2

S nova tri boda Zaprešićani su barem na jedan dan preskočili Split i zasjeli na treće mjesto, dok su štrajkaši iz Šibenika ostali u opasnoj zoni
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. travanj 2011. 22:53

U prvoj utakmici 24. kola Prve hrvatske nogometne lige Inter je u Zaprešiću pobijedio Šibenik sa 3-2. S nova tri boda Zaprešićani su barem na jedan dan preskočili Split i zasjeli na treće mjesto, dok su štrajkaši iz Šibenika ostali u opasnoj zoni.

Gosti mogu najviše žaliti za jeftino propuštenim vodstvom krajem prvog poluvremena. Šibenik je poveo u 28. minuti pogotkom Bačelić-Grgića na asistenciju Alispahića. Međutim, vodstvo nisu dugo zadržali - u 39 minuti izjednačio je Budimir, a četiri minute poslije Barišić se najbolje snašao nakon kornera.

Sve dvojbe oko pobjednika u 59. minuti riješio je Trajkovski, a Šibenik je u zadnjim sekundama samo popravio umjetnički dojam ( Jelić).

24. rujan 2024 10:25