BUNDESLIGA

Freiburg - Bayern 1-1

Piše: HinaObjavljeno: 27. kolovoz 2013. 22:46

U prvom susretu četvrtog kola njemačkog nogometog prvenstva Bayern je na gostovanju kod Freiburga odigrao 1:1, a hrvatski napadač Mario Mandžukić u igru je ušao u 88. minuti.

Bayern je poveo golom Xherdana Shaqirija u 33. minuti, a potom imao još nekoliko sjajnih prilika za povećanje vodstva, no domaći vratar Oliver Baumann je radio čuda. Kazna za silne promašaje je stigla u 87. minuti kada je Freiburg izveo brzu kontru, a poentirao je Nicolas Hofler. Minutu kasnije Pepe Guardiola je uveo u igru našeg Maria Mandžukića, no više nije bilo promjene rezultata i europski prvak je ispustio prve bodove u prvenstvu nakon tri uvodne pobjede.

Bayern je susret protiv Freiburga igrao ranije jer ga u petak u Pragu očekuje susret europskog Superkupa protiv Chelsea.

Na ljestvici vodi Bayern sa 10 bodova, bod manje, ali i utakmicu manje imaju Borussija Dortmund, Bayer Leverkusen i Mainz.