LA PRIMERA

Diego Costa ne posustaje: Atletico iz dva jedanaesterca do pobjede u Granadi

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. listopad 2013. 23:08

Do 10. ovosezonske pobjede u španjolskoj Primeri nogometaši Atletico Madrida stigli su u sklopu 11. kola na gostovanju kod Granade s 2-1...

"Rojiblancosi" su slavili dvama golovima iz jedanaesteraca. Prvog je u 38. minuti realizirao Diego Costa, a drugog u 78. minuti David Villa.

Oba je penala izborio Villa, prvog nakon prekršaja Diega Mainza, a drugog nakon faula Jeisona Murilla. U 88. minuti Atletico je ostao s igračem manje nakon isključenja Filipea Luisa Kasmirskog, ali bilo je premalo vremena do kraja za povratak u susret, tek za počasni gol koji je u 90. minuti glavom postigao Odion Ighalo.

U drugoj dosad odigranoj utakmici Getafe je slavio na gostovanju kod Villarreala na El Madrigalu s 2-0 iskoristivši brojčanu nadmoć. Golove za Getafe zabili su Ciprian Marica i Pablo Sarabia, a gosti su već od 39. minute igrali s igračem više nakon isključenja Pabla Inigueza.