PRIJATELJSKE UTAKMICE

Čile iznenadio Engleze na Wembleyju, Talijani i Nijemci remizirali u Milanu

Srpski mediji prenose da je remi protiv Rusije vjerojatno bila posljednja utakmica izbornika Siniše Mihajlovića koji bi uskoro trebao preuzeti Sampdoriju.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. studeni 2013. 00:06

Nogometne reprezentacije Rusije i Srbije odigrale su neodlučeno 1-1 u prijateljskoj utakmici u Dubaiju.

Izabranici Fabija Capella poveli su u 30. minuti pogotkom Aleksandra Samedova, a samo minutu kasnije je izjednačio Filip Đorđević. Srpski mediji prenose da je ovo vjerojatno bila posljednja utakmica izbornika Siniše Mihajlovića koji bi uskoro trebao preuzeti Sampdoriju.

U skandinavskom okršaju u Herningu Danska je pobijedila Norvešku s 2-1. William Kvist je priskrbio Dancima vodstvo u 14. minuti, a izjednačio je Marcus Pedersen 12 minuta prije kraja. Pobjedu je domaćinu donio branič Ajaxa Nicolai Boilesen u posljednjoj minuti dvoboja.

Južna Koreja preokrenula je rano vodstvo Švicaraca i pobijedila 2:1, dok je Češka svladala slabašnu Kanadu 2:0.

U Milanu su pak u dvoboju nogometnih velesila reprezentacije Italije i Njemačke odigrale 1-1 (1-1).

Najveće iznenađenje večerašnjih prijateljskih utakmica priredio je Čile koji je kao gost na Wembleyu svladao Englesku sa 2-0 (1-0) pogocima Alexisa Sancheza (7, 90+4)..