CHRISTIAN SCHROEDTER/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
APSOLUTNI JUNAK

Lovro Majer i Niko Kovač remizirali su (2:2) u Volkswagen Areni protiv Andreja Kramarića i njegovih suigrača
Piše: SNObjavljeno: 04. veljača 2024. 17:15

Nogometaši Wolfsburga u 20. su bundesligaškom kolu na domaćem terenu dočekali Hoffenheim. Andrej Kramarić startao je od prve minute za goste i igrao sve do 86., dok je Lovro Majer u igru ušao u 55. minuti i postao jedan od junaka ove utakmice.

Naime, Majer je u 58. minuti prekrasnim golom poništio prednost gostiju za koje je u 6. minuti mrežu zatresao Beier, a onda je nakon pogotka Promela u 66. četiri minute kasnije poravnao na 2:2, ovoga puta iz jedanaesterca kojeg je i sam izborio.

Majerov pogodak za 1:1 pogledajte OVDJE

Majerov pogodak za 2:2 pogledajte OVDJE

Na kraju se pokazalo da je Majer pogotkom s bijele točke postavio konačan rezultat, no je li to dovoljno da spasi svog trenera Niku Kovača? U najavi utakmice pričalo se da bi bivšeg hrvatskog izbornika samo pobjeda mogla zadržati na klupi...

04. travanj 2024 14:48