TOBIAS SCHWARZ Afp
NOVI GOL VATRENOG

Hrvatski reprezentativac s bijele točke zatresao je mrežu igračima hrvatskog stratega
Piše: Marko CrnjakObjavljeno: 12. ožujak 2023. 21:10

Josip Juranović nastavlja s odličnim partijama na novoj adresi. U 25. kolu Bundeslige naš reprezentativac postigao je pogodak za vodstvo Union Berlina na gostovanju kod Wolfsburga, ujedno bio je to njegov prvijenac u prvom razredu njemačkog nogometa.

Juranović je u 72. minuti zatresao mrežu s bijele točke, a unatoč vodstvu u kasnoj fazi susreta, domaćin se vratio u 84. minuti preko Patricka Wimmera, a utakmica je tako završila 1:1.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Juranović je malo zagorčao život Niki Kovaču, koji za trijumf na domaćem terenu ne zna od 21. siječnja, a hrvatski tandem uhvaćen je i u jednom srdačnom razgovoru za vrijeme utakmice.

Čini se da je Juranović zadužen za sve prekide u berlinskom klubu. Prošlog tjedna zabio je brilijantan pogodak protiv Royal Union Saint-Gilloisea u Europskoj ligi, a s golgeterskim učinkom nastavio je i ove nedjelje.

06. listopad 2024 18:15