RONNY HARTMANN/AFP/PROFIMEDIA
NEVJEROJATNO

Bio je potpuno sam, neometan i od čitavoga praznog gola pogodio je - gredu!
Piše: SNObjavljeno: 11. prosinac 2021. 21:41

Leipzig je u 15. kolu Bundeslige slavio kod kuće protiv Borussije Moenchengladbach (4-1), a svoj prvijenac za istočnonjemački klub je postigao Joško Gvardiol.

POGODAK JOŠKA GVARDIOLA POGLEDAJTE OVDJE.

Hvatski reprezentativac je u 21. minuti zabio glavom nakon slobodnog udarca Angelina.

Na 2-0 je povećao Silva (33), Bensebaini je dvije minute prije kraja smanjio na 2-1, da bi pobjedu potvrdili Nkunku i Heinrich u sudačkoj nadoknadi.

Andre Silva, pak, zapamtit će ovaj susret i po velikom promašaju koji ćete zasigurno pogledati više puta. Nakon pogreške gostujućeg vratara, Silva je dobio loptu na 15 metara te potpuno sam i neometan od čitavoga praznog gola pogodio - gredu!