Florian Grillitsch

RALF POLLER/AVANTI/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
BUNDESLIGA

Hoffenheim slavio u Bremenu pogotkom u sudačkoj nadoknadi, Kramarić ostao izvan sastava zbog ozljede

Hoffenheim se nakon pete prvenstvene pobjede popeo na četvrto mjesto ljestvice sa 15 bodova
Piše: HinaObjavljeno: 07. listopad 2023. 21:07

Nogometaši Hoffenheima večeras su u utakmici sedmog kola Bundeslige slavili su u Bremenu protiv Werdera s 3-2 golom u sudačkoj nadoknadi.

Hoffenheim je poveo golom Maximiliana Beyera u osmoj minuti, a izjednačio je Romano Schmid u 17. Novo vodstvo gostujuće momčadi donio je Grisha Prommel u 29. minuti, a izjednačio je Jens Stage u prvoj minuti sudačke nadoknade. Pobjedu Hoffenheimu donio je Marius Bulter pogotkom u drugoj minuti nadoknade vremena. Andrej Kramarić nije bio u sastavu gostiju zbog ozljede kuka.

Hoffenheim se nakon pete prvenstvene pobjede popeo na četvrto mjesto ljestvice sa 15 bodova. Werder je doživio drugi uzastopni poraz, ukupno peti i zauzima 14. mjesto sa šest bodova.

28. travanj 2024 05:04