EIBNER-PRESSEFOTO/THOMAS HAESLER/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Eibner-pressefoto/thomas Haesler/imago Sportfotodienst/profimedia
BUNDESLIGA

Golijada, preokreti i konačna podjela bodova, Borussia Mönchengladbach i Werder bez pobjednika

Borussia je sa 17 bodova privremeno na devetoj poziciji, dok je Werder s 15 bodova ostao na 12. mjestu
Piše: HinaObjavljeno: 15. prosinac 2023. 22:35

Prva utakmica 15. kola njemačke Bundeslige, u kojoj je Borussia Mönchengladbach ugostila Werder, završila je 2-2 i podjelom bodova.

Rafael Borre je u 7. minuti doveo u vodstvo goste iz Bremena. Borussia je preokrenula rezultat golovima Rocca Reitza u 45. i 49. minuti, a konačnih 2-2 postavio je Marvin Ducksch u 76. minuti.

Borussia je sa 17 bodova privremeno na devetoj poziciji, dok je Werder s 15 bodova ostao na 12. mjestu. Vodeći Bayer Leverkusen ima 36 bodova, četiri više od drugoplasiranog Bayerna.

25. travanj 2024 14:46