AP
ARGENTINA

Boca slavila protiv Veleza

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. studeni 2012. 10:34

U 16. kolu otvarajućeg dijela argentinskog nogometnog prvenstva Boca Juniorsi savladali su vodeći Velez u gostima 1-0 i tako sačuvali nade u osvajanje naslova.

Jedini gol na susretu zabio je Santiago Silva u 31. minuti i tako Boci donio tri boda vrijedna skoka na četvrto mjesto ljestvice, pet bodova manje od lidera Veleza tri kola prije kraja.

Trećeplasirani Newell's Old Boysi propustili su iskoristiti Velezov poraz i pobjedom skočiti na vrh budući su kod kuće poraženi od All Boysa 2-1. Jonathan Ferri u 13. i Mauro Matos iz penala u 75. minuti zabili su za All Boyse, dok je jedini gol za domaćine u završnici zabio Pablo Perez.

Više od samog poraza za Newell's Old Boyse bi kobne mogle biti ozljede ključnih igrača, budući su susret već u prvom poluvremenu napustili i Maxi Rodriguez i Gabriel Heinze.