fc-bayern.de
ODIGRAO POLUVRIJEME

Bayern pregazio talijanske amatere, Mario Mandžukić debitirao pogotkom!

Suparnik nije bio zahtjevan, ameterska selekcija talijanske regije Trentino, gdje se nalaze na pripremama, a konačan rezultat 11:0 za Bavarce
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. srpanj 2012. 23:34

Mario Mandžukić zabio je gol u premijernom nastupu za Bayern. Suparnik nije bio zahtjevan, ameterska selekcija talijanske regije Trentino, gdje se nalaze na pripremama, a konačan rezultat 11:0 za Bavarce. Doprvak Europe igrao je u kombiniranom sastavu, bez reprezentativaca Njemačke, ali i nekih drugih poput Francuza Riberyja. Mandžukić je ubacio loptu u mrežu u 20. minuti za 4:0. Na travnjaku je proveo prvo poluvrijeme.

I Claudio Pizzaro, drugi napadač kojeg su angažirali, upisao se među strijelci za konačnih 11:0. On je ušao u nastavku. Odlično se s dva pogotka predstavio 17-godišnji Austrijanac Oliver Markoutz, tri komada zabio je Arjen Robben, kao i još jedan talent, također iz Austrije 18-godišnji Kevin Friesenbichler koji je dobio šansu umjesto Mandžukića. Jednom je točan bio Alaba. Dvoboj je pratilo 2750 gledatelja.

25. rujan 2024 23:16