DEČKO IMA PROBLEMA

Balotelli učinio novu glupost za anale, a očajni Mancini ga potjerao u svlačionicu!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. srpanj 2011. 11:16

Trener Manchester Cityja, Roberto Mancini, konačno je izgubio živce za Marija Balotellija i njegove 'gluposti' izvan, ali ovoga puta i na terenu.

Manchester City odrađuje svoje pripreme u SAD-u, a jučer je na rasporedu bila utakmica protiv američkog LA Galaxyja. Momčad iz Manchestera povela je u 19. minuti preko Balotellija, ali ono što je učinio desetak minuta kasnije bilo je previše i za talijanskog stratega na klupi Engleza.

Naime, nakon dobre akcije Cityja Balotelli se našao u idealnoj prilici za postizanje pogotka, ali umjesto da uputi 'normalan' udarac prema vratima La Galaxyja, Mario se odlučio malo našaliti i okušati svoj udarac petom. Ne samo da mu je to donjelo zvižduke sa tribina, već je dodatno iznervirao trenera Mancinija koji ga je umalo nakon takvog poteza povukao s terena.

Utakmica je na kraju završila 1-1, a nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca slavila je momčad Manchester Cityja rezultatom od 7-6.

24. rujan 2024 18:45