NEMA NI SREĆE

Nema kraja problemima njemačkog davljenika: Kramarić pokušao spasiti Hoffenheim, pa mu poništili gol

U derbiju začelja njemačkog nogometnog prvenstva Darmstadt je na gostovanju pobijedio Hoffenheim 2-0, a u poraženim redovima svih 90 minuta je odigrao hrvatski nogometaš Andrej Kramarić.
Piše: HinaObjavljeno: 07. veljača 2016. 21:26

Gosti su poveli u 33. minuti golom Aytaca Sulua, a pobjedu Darmstadtu je potvrdio Slobodan Rajković u 85. minuti. Za Hoffenheim je cijeli susret odigrao Kramarić koji je u 80. minuti postigao pogodak, no poništen je zbog zaleđa. Hoffenheimu je to treći poraz u zadnja četiri kola i ostao je na 17. mjestu sa pet bodova manje od zone spasa.

U drugom nedjeljnom susretu HSV i Koln su odigrali 1-1, čime je momčad iz Hamburga produžila niz bez pobjede na šest kola. Koln je poveo u 41. minuti golom Simona Zollera, a izjednačio je Nicolai Mueller u 47. minuti. Hrvatski nogometaš Ivica Olić nije nastupio za HSV, dok je Ivo Iličević suspendiran zbog udaranja suigrača na treningu.

Na ljestvici vodi Napoli sa 56 bodova, Juventus je drugi sa 54 boda, dok je treća Fiorentina sa 46 bodova. Slijede Inter (45), Roma (44) i Milan (40). Na začelju je Verona sa 15 bodova.

Roma pobijedila Sampdoriju

U posljednjem susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na stadionu Olimpico pobijedila Sampdoriju 2-1 upisavši treću uzastopnu pobjedu.

Golove za Romu zabili su Alessandro Florenzi (45) i Diego Perotti (50), a pogodak za goste zabio je Miralem Pjanić u 57. minuti pogodivši vlastitu mrežu.

Roma je ovom pobjedom ostala na petom mjestu, no smanjila je zaostatak za četvrtoplasiranim Interom na jedan bod.

REZULTATI:

Roma - Sampdoria 2-1 (Florenzi 45, Perotti 50 / Pjanić 57-ag

Atalanta - Empoli 0-0

Milan - Udinese 1-1 (Niang 48 / Armero 17)

Frosinone - Juventus 0-2 (Cuardado 75, Dybala 90+1)

Napoli - Carpi 1-0 (Higuain 69-11m)

Sassuolo - Palermo 2-2 (Defrel 45, Missiroli 50 / Vazquez 30, Đurđević 53)

Torino - Chievo 1-2 (Benassi 19 / Peres 34-ag, Valter Birsa 72-11m)

Verona - Inter 3-3 (Helander 13, Pisano 16, Ionita 57 / Murillo 8, Icardi 61, OERIŠIĆ 78)