KOŠARKAŠKO LUDILO

OTVORENA NBA SEZONA Spursi bolji od Dallasa, poraz Lakersa, Randle slomio nogu

Piše: ArhivaObjavljeno: 29. listopad 2014. 10:16

U noći sa utorka na srijedu po našem vremenu otvorena je nova NBA sezona. Lakersi su poraženi od Houston Rocketsa, San Antonio Spursi su tek u završnici bili bolji od Dallasa, dok je New Orleans sredio Orlando.

U San Antoniju priča je ista gotovo svake sezone, nervozan početak, ali ubrzo se bude Duncan i Parker, ipak samo minutu prije kraja utakmice Dallas je došao u vodstvo 100:98, ali pobjedu je Spursima tricom donio njihov junak, Tony Parker. Brijlantni Francuz večer je završio sa 23 poena.

Iako je Kobe Bryant zabio 19 poena, Lakersi nisu uspijeli izbjeći poraz od Houstona koji je uglavnom išao na Hardenov pogon koji je ukupno ubacio 32 koša. Osim pobjede Rocketsa valja izdvojiti tešku ozljedu Juliusa Randlea koji je pretrpio tešku ozljedu u posljednjoj četvrtini.

Anthony Davis bio je fantastičan s 26 poena u pobjedi New Jerseya protiv Orlanda.

22. rujan 2024 00:37