EZRA SHAW Getty Images Via Afp
NBA LIGA

Warriorsi isprali težak poraz od Celticsa velikom pobjedom protiv Bucksa, Kingsi srušili Lakerse

U susretu između Lakersa i Kingsa pobjedu su osigurali gosti predvođeni Foxom
Piše: SNObjavljeno: 07. ožujak 2024. 07:25

Na NBA parketima Golden State Warriorsi su se u velikom stilu oporavili od nedavnog teškog poraza od Boston Celticsa. U dvoboju protiv Milwaukee Bucksa Ratnici su slavili rezultatom 125:90, a posebno raspoložen bio je Stephen Curry s 29 poena uz 6/10 šut za tricu.

U susretu Pacifičke divizije između Los Angeles Lakersa i Sacramento Kingsa pobjedu su osigurali gosti predvođeni De‘Aaronom Foxom, koji je postigao 44 poena. S druge strane, Lakerse je predvodio LeBron James s 29 poena i 13 asistencija.

U ostalim susretima neizvjesnu utakmicu odigrali su Utah Jazz i Chicago Bullsi, gdje je koš za pobjedu minutu prije kraja postigao DeMar DeRozan. OKC Thunderi savladali su Portland Trail Blazerse 128:120, dok su Memphis Grizzliesi pobijedili Philadelphiju 76erse 115:109.

LA Clippersi bili su efikasniji od Houston Rocketsa sa 122:116, Atlanta Hawksi od Cleveland Cavaliersa rezultatom 112:101, kao i Orlando Magic protiv Washington Wizardsa sa 119:109.

Washington Wizards - Orlando Magic 109-119

Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers 112-101

Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies 109-115

Houston Rockets - LA Clippers 116-122

(Ivica Zubac je odigrao 14:45 minuta za Clipperse, zabio je 3 koša i upisao jednu asistenciju, pet skokova i dvije blokade)

Utah Jazz - Chicago Bulls 117-119

(Luka Šamanić je odigrao 19:29 minuta za Utah, zabio je sedam koševa i upisao tri skoka i jednu asistenciju)

Golden State Warriors - Milwaukee Bucks 125-90

(Dario Šarić je odigrao 4:15 minuta za Golden State, upisao je dvije asistencije i jedan skok)

Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder 120-128

Los Angeles Lakers - Sacramento Kings 120-130

24. travanj 2024 15:42