Getty
NBA LIGA

Piše: HinaObjavljeno: 07. studeni 2015. 10:35

Košarkaši Orlando Magica slavili su u sinoćnjoj utakmici NBA lige domaću pobjedu protiv Toronto Raptorsa 92-87.

Na taj je način Orlando došao do druge pobjede u šest odigranih susreta i istovremeno nanio Torontu prvi poraz sezone. Najefikasniji igrač Orlanda bio je Tobias Harris s 20 koševa dok je Mario Hezonja igrao 21 i pol minutu i za to vrijeme postigao 6 poena (šut za dva 2-2, trica 0-4, slobodna bacanja 2-2) uz po jednu asistenciju i osvojenu loptu

Prvu pobjedu sezone ostvarili su Los Angeles Lakersi koji su na gostovanju kod Brooklyn Netsa slavili 104-98. Lakerse je predvodio Kobe Bryant s 18 koševa, dok su rookie D'Angelo Russell i Jordan Clarkson svaki dodali po 16. Kod Netsa, koji su sad na omjeru 0-6, najefikasniji je bio Brook Lopez s 23 koša, dok je Bojan Bogdanović za 22 minute postigao 5 poena (šut za dva 1-1, trica 1-3) uz po jedan skok i osvojenu loptu.

Golden State Warriorsi su u Oracle Areni slavili protiv Denver Nuggetsa 119-104 i tako ostali jedina neporažena momčad dosadašnjeg dijela sezone. Prvake je predvodio Stephen Curry s 34 poena i 10 asistencija, dok je Harrison Barnes dodao 21 poen.

3. Oklahoma City 3 3 .500 1

4. Minnesota 2 2 .500 1