SCREESNHOT Sportklub
BRILJANTAN POTEZ

Za goste je 19 minuta odigrao Roko Prkačin, zabivši pet poena uz tri skoka
Piše: SNObjavljeno: 10. prosinac 2023. 16:09

U utakmici 13. kola španjolske Lige ACB, košarkaši Real Madrida pobijedili su Gran Canariju 97:71. Pobjednik je, praktički, bio odlučen već nakon prve četvrtine, koju su Kraljevi dobili sa 17 poena viška, a u kojoj je briljirao Mario Hezonja. Hrvatski košarkaš u prvoj je dionici isporučio 15 poena, a u konačnici je utakmici okončao kao najbolji strijelac Reala s 19 poena, uz četiri skoka i četiri asistencije. Za goste je 19 minuta odigrao Roko Prkačin, uz pet poena i tri skoka.

Time je na najbolji način završio veliki tjedan, u kojemu je odigrao dvije sjajne utakmice u pobjedama svoje momčadi u Euroligi, zabivši 18 poena Olympiacosu i 19 poena Panathinaikosu. U nedjeljnoj utakmici, Hezonja je oduševio navijače i sjajnim zakucavanjem krajem prve dionice.

Zakucavanje Hezonje pogledajte OVDJE.

Real je ovim trijumfom nastavio sjajnu sezonu, a u prvenstvu i dalje drže prvo mjesto s 12 pobjeda i tek jednim porazom.

06. listopad 2024 10:22