Getty
RUDEŽ SLAVIO

Loša večer Hrvata: Bogdanović ubacio 6 u porazu Netsa, Hezonja tri u porazu Orlanda

Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 31. listopad 2015. 10:29

Momčad Orlando Magica je na domaćem parketu upisala poraz od Oklahome (139:136), a hrvatski reprezentativac, Mario Hezonja za malo više od 14 minuta uspio je ubaciti tek tri poena. Također valja napomenuti kako je rookie u dresu Orlanda ubilježio i jednu ukradenu te dvije izgubljene lopte.

Thunderse je do pobjede predvodio sjajni Russell Westbrook koji je s 48 poena bio najbolji strijelac utakmice, a odmah iza njega našao se Kevin Durant s 43 postignuta koša. Kod Magica je s 30 najbolji bio Harris, dok je 26 postigao Vučević. Oladipo je stigao do triple-doublea s 21 poenom, 13 skokova i deset asistencija.

Brooklyn Netsi također su upisali poraz u San Antoniju (102:75), a naš Bojan Bogdanović zabio je šest poena u 19 minuta provedenih na parketu. Upisao je i četiri asistencije, blokadu i izgubljenu loptu. Kod Netsa je najbolji sa 17 poena bio Lopez, 12 je dodao Jack, dok je deset košeta utrpao Hollis-Jefferson. Spurse je sa 16 poena i deset skokova predvodio Kawhi Leonard, 15 je zabio Duncan, a 12 Ginobili.

Od ostalih rezultata izdvajamo pobjedu Minnesote nad Denverom 95:78, inače utakmici u kojoj nije ulazio naš Damjan Rudež. Cavsi predvođeni Lebronom Jamesom bili su bolji od Miami Heata (102:92), dok je Golden State sa 112:92 bio bolji od Houston Rocketsa. Utah je s 99:71 slavila kod Philadelphije, Toronto je bio bolji od Bostona sa 113:103.

Cleveland Cavaliers - Miami Heat 102-92

San Antonio Spurs - Brooklyn Nets 102-75

(Bojan Bogdanović 19;34 minuta, 4 skoka, 6 koševa)

Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves 78-95