RONALD GORSIC Cropix
RAZLOG ZA SLAVLJE

Dinamo novu pobjedu posvetio kapetanu, nakon trijumfa oglasio se i trener: ‘Ovo je za Brunu‘

Stožerni igrač van pogona je još od ispadanja u polufinalu Kupa sredinom veljače
Piše: Ivan AlaupovićObjavljeno: 23. travanj 2023. 13:33

Dinamo je u 7. kolu Lige za ostanak slavio u Zaboku rezultatom 84:72. Zadnju četvrtinu Zabok je tri minute ostao bez koša i stvari su praktično bile riješene kada je Ivan Vučić na isteku 33. minute zakucao za +17 (56:73). Na neko “ludilo” Zabok je uspio smanjiti na -10 (66:76) tri i pol minute prije kraja utakmice, ali tricama su odgovorili iskusni Anzulović i Novačić (66:82) i riješili su utakmicu bilo kakvih neizvjesnosti.

Vrlo moćno oružje u rukama Dinama bila je trica. Gosti su u tom segmentu imali čak 52% učinkovitosti (12/23). Pobjedu su košarkaši Dinama posvetili svojem kapetanu Hrvoju Garafoliću koji je netom prije utakmice postao otac sina Brune, a to je za klupske stranice izjavio trener momčadi Vladimir Anzulović.

Inače, 32-godišnjak se vraća nakon ozljede zbog koje je bio van pogona još od polufinala Kupa Krešimira Ćosića i poraza od Cedevite Junior sredinom veljače.

21. rujan 2024 16:17