KOŠARKAŠKI EL CLASICO

Hezonja utrpao pet trica Realu, Ante Tomić zabio osam, slavili i Unicaja i Alba

Piše: HinaObjavljeno: 03. travanj 2015. 01:37

Barcelona je domaćem parketu slavila protiv Reala u košarkaškom El Clasicu (85:80) u 12. kolu Eurolige. Najbolji strijelac Katalonaca bio je naš Mario Hezonja koji je za 16 minuta provedenih u igri zabio 15 poena uz šut 5/6 za tri poena. Ante Tomić je za 23 minute postigao 8 poena. Valja napomenuti kako su u redovima domaćina uz Hezonju sa 12 poena najbolji bili Oleson i Lampe. Kod gostiju je najbolju utakmicu odigrao Rudy Fernandez moji je ukupno ubacio 20 poena dok je Sergio Rodriguez pridodao 17.

Od ostalih rezultata valja izdovojiti pobjedu Unicaje u gostima kod Novgoroda (94-75), te slavlje Maccabija protiv Galatasaraya (81-72). Alba Berlin je slavila u Grčkoj kod Panathinaikosa 68-66 za koju su Marko Banić i Leon Radošević ubacili su po 4 koša.