Reuters
NBA LIGA

Bogdanović solidan, ali ostali zakazali! Poraz Netsa, Cavsi pregazili Clipperse

Bogdanović je odigrao 32:51 minute i uz 13 koševa, od čega su tri trice, i upisao pet skokova i sedam asistencija
Piše: HinaObjavljeno: 14. ožujak 2016. 10:32

Brooklyn Nets su sinoć izgubili sa 109-100 od Milwaukee Bucksa, a Bojan Bogdanović je u nešto više do 32 minute zabio 13 koševa u porazu svoje momčadi.

Bogdanović je odigrao 32:51 minute i uz 13 koševa, od čega su tri trice, i upisao pet skokova i sedam asistencija. Milwaukee je do pobjede predvodio Giannis Antetokounmpo sa četvrtim triple-doubleom u zadnjih 11 utakmica. Zabio je 28 koševa kojima je dodao 14 asistencija i 11 skokova. Jabari Parker je dodao 23 koša, a Khris Middleton 19 za treću uzastopnu pobjedu Bucksa. Kod Brooklyna je najbolji bio Brook Lopez sa 20 postignutih pogodaka, dok je Sean Kilpatrick ubacio 19.