Željko Obradović

ZELJKO PUHOVSKI/CROPIX
TUGA U BEOGRADU

Nevjerojatan poraz Partizana u prepunoj Areni! Najtrofejniji europski trener i društvo ispali iz Europe

Sada se velika šansa za prolazak u polufinale otvorila Cedeviti Olimpiji, koju vodi Jurica Golemac
Piše: Tvrtko PuljićObjavljeno: 20. travanj 2022. 23:41

Veliki šok priredila je turska momčad Bursaspor eliminiravši Partizan u osimini finala Eurokupa, i to u Beogradu, ispred krcate Štark Arene i nakon produžetka sa 103:95 (84.84). Partizan je propustio veliku priliku u osnovnom dijelu utakmice kad je Aleksa Avramović promašio zakucavanje na ulazu u zadnju minutu, a Yam Madar učinio prekršaj u napadu u dobivenoj situaciji za momčad Željka Obradovića.

Bursaspor će sad u goste Cedeviti Olimpiji u četvrtfinalu, a momčad Jurice Golemca imat će veliku šansu za polufinale...

Gran Canaria je sredila Slask sa 87:60, a tako je iz Eurokupa ispao i posljednji hrvatski košarkaš, Ivan Ramljak je u tom porazu imao skok i asist, osojenu i tri izgubljene lopte za 19 minuta igre u kojima je promašio dva šuta.

Rezultati, osmina finala: Metropolitans - Venezia 87:66, Partizan - Bursaspor 95:103 (84:84), Valencia - Hamburg 98:80, Virtus - Lietkabelis 75:67, Gran Canaria - Slask 87:60.

Parovi četvrtfinala: Ulm - Virtus, Metropolitans - Valencia, Gran Canaria - Andorra, Cedevita Olimpija - Bursaspor.

27. rujan 2024 07:07