NBA DOIGRAVANJE

Atlanta do prve pobjede protiv Netsa, Bogdanović ubacio skromnih pet poena

Najbolji kod Atlante bio je Korver koji je tricama uništio goste iz Brooklyna, točnije postigao ih je pet. Svaki sa 17 poena Korveru su se pridružili i Carroll i Teague
Piše: ArhivaObjavljeno: 20. travanj 2015. 11:03

NBA liga krenula je s doigravanjem , a u proj utakmici poraz od Atlane Hawksa upisali su Brooklyn Netsi Bojana Bogdanovića (99:92). Hrvatski reprezentativac u dersu Netsa imao je slabiju večer u kojoj je za 32 minute provedene na parketu postigao ukupno pet poena uz četiri skoka, dvije asistencije i dvije izgubljene lopte.

Koliko je bitan Al Horford za momčad Atlante pokazalo se u posljednjoj četvrtini kada se centar Hawksa ozlijedio, a domaćini su potom umalo prosusli 16 poena prednosti. Najbolji kod Atlante bio je Kyle Korver koji je tricama uništio goste iz Brooklyna, točnije postigao ih je pet. Svaki sa 17 poena Korveru su se pridružili i DeMarre Carroll i Jeff Teague.

Kada su gosti u pitanju, osim Bogdanovićevih skromnih pet poena, kao najbolji na listu strijelaca upisali su se Joe Johnson i Lopez sa 17 koševa.