LOVREN NITI NA KLUPI

KLOPP DEBITIRAO REMIJEM Uspavanka u Londonu, ranjeni Liverpool i Spursi bez golova

Piše: HinaObjavljeno: 17. listopad 2015. 17:59

Liverpool i Tottenham utakmicom na White Hart Laneu u Londonu otvorili su 9. kolo engleske Premier lige (0:0). U prilično dosadnom susretu bez pogodaka valja napomenuti kako je ovo bila prva utakmica njemačkog stratega Jürgena Kloppa na klupi 'redsa'.

Jedan od razloga slabije utakmice, Klopp je mogao pronaći i u činjenici da je u Londonu morao igrati bez čak sedmorice igrača. Nijemac nije mogao računati na Bentekea, Gomeza, Firmina, Hendersona, Ingsa, Sturridgea i našeg Dejana Lovrena.

Liverpool je dobro otvorio utakmicu i imao priliku već u 10. minuti kada je Belgijanac Origi nakon kornera zatresao okvir gola. S druge strane domaćini su na svoju prvu priliku morali čekati do 30. minute. Nakon što su povukli brzu kontru, Clinton je zapucao iskosa s desne strane, ali Mignolet je njegov udarac odbio u korner. Do kraja prvog dijela valja istaknuti pokušaje Kanea i Alija, ali Belgijanac na vratima Liverpoola bio je siguran u obje situacije.

U drugom poluvremenu gledali smo nešto slabiji nogomet s manje prilika, a od opasnijih valja izdvojiti onu Origija u 78. minuti, ali njegov udarac otišao je ravno u Llorisa.