PREMIERSHIP

Golijada na Anfieldu: Liverpool pobijedio u utakmici s tri dvostruka strijelca

''Redsi'' su poveli već u 3. minuti kada je Daniel Sturridge odlično iskoristio jednu dugu loptu Sterlinga i matirao gostujućeg vratara Vorma.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. veljača 2014. 18:07

Nogometaši Liverpoola teško su svladali Swansea na Anfieldu 4-3 u ogledu 27. kola Premierlige koji je ponudio čak trojicu dvostrukih strijelaca.

Liverpool je s ukupno 70 postignutih golova postao najefikasnija momčad u Premiershipu. Zabio je jedan gol više od Manchester Cityja, koji, doduše, ima utakmicu manje.

''Redsi'' su poveli već u 3. minuti kada je Daniel Sturridge odlično iskoristio jednu dugu loptu Sterlinga i matirao gostujućeg vratara Vorma. Jordan Henderson je udarcem izvan kaznenog prostota povisio na 2-0 u 20. minuti. Međutim, momčad Swanseaja, koju je vodio Brendan Rodgers prije prelaska na klupu Liverpoola , vratila se u utakmicu vrlo brzo. U 23. minuti je bivši Liverpoolov igrač Jonjo Shelwey zabio udarcem izvan kaznenog prostora, a lopta se odbila od grede u mrežu. U 26. minuti je Wilfried Bony poravnao na 2-2.

22. rujan 2024 13:22