Instagram
MET GALA

Najvažniji modni događaj u New Yorku kroz Instagram profile poznatih

Dokumentiranju najvažnijih trenutaka na Instagramu rijetko tko može odoljeti, a iznimka u tom slučaju nisu ni poznati i slavni.

U tom smislu su najzanimljivija događanja kao što su dodjela Oscara ili jučer održana Met Gala svečana večera na kojima se brojnim poznatima pruža prilika da se istaknu svojim fotografijama kroz koje ponekad možemo dobiti uvid u komadić njihove privatnosti koji se ne libe podijeliti s obožavateljima ili udahnuti dašak atmosfere iza pozornice, inače nedostupne običnim smrtnicima.

Od priprema za crveni tepih (koji je u ovom slučaju bio prljavo-bijele boje) pa do fotografija razuzdane zabave nakon eventa, ovo su neki od najzanimljivijih Instagram postova glumaca, modela i modnih dizajnera koji su pohodili jedno od najvažnijih modnih događanja u New Yorku.

Kate Hudson

Golden Slumbers #Fashion #MetBall2017

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Halle Berry

Calm before the Met. #MetGala

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Miranda Kerr

Pre-Met multitasking with @balletbeautiful & my @koraorganics Hydrating Mask

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Madonna

Gisele Bündchen i Tom Brady

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

Solange Knowles

And now we party

A post shared by Solange (@saintrecords) on

Elizabeth Banks

Lena Dunham

Met ready

A post shared by Lena Dunham (@lenadunham) on

Kate Bosworth

Step 2 @bridgetbragerhair #metprep

A post shared by Kate Bosworth (@katebosworth) on

Gwyneth Palthrow

Bit of spackle and paint with my Dream Team @blakeerik #emmalovell #metball

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Lala Anthony

Unbreakable #metgala

A post shared by LaLa (@lala) on

Lily Collins

Clean up on aisle 4...

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins) on

Doutzen Kroes

Excited for tonight's #metgala ? #metkawakubo

A post shared by Doutzen Kroes (@doutzen) on

Taylor Hill

Prepping for the #MetGala2017 happy May 1st

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

Linker
01. veljača 2023 12:27