Füchse Berlin
RUKOMETNA LEGENDA

Igor Vori pobjednički debitirao za Füchse u 42. godini: Pomogao je obrani, zaradio isključenje...

Vori je odigrao dvadesetak minuta u oba smjera i u tom vremenu pomogao je posebno obrani domaćina
Piše: Dražen PinevićObjavljeno: 24. ožujak 2022. 21:33

Igor Vori debitirao je u dresu berlinskog Füchsea u 25. kolu Bundeslige. Njegov novi tim je u Max Schmeling dvorani bio bolji od Lemga 29:24. Vori je odigrao dvadesetak minuta u oba smjera i u tom vremenu pomogao je posebno obrani domaćina koja je ispunila cilj primivši samo 24 gola. Usput zaradio je i jedno isključenje u utakmici, izborio jednu isključenje protivnika i imao jednu asitenciju. Strijelac nije bio.

Füchse na tablici zauzima treće mjesto sa 37 bodova u 23 odigrane utakmice. Kiel na drugom mjestu ima bod više i utakmicu više (Füchse zaostali susret u nedjelju igra kod RN Löwena), a Magdeburg je na prvom odmaknuo na sada već nedostižna 44 boda i bliži se naslovu njemačkog prvaka.

Füchse ima dva boda više od četvrtoplasiranog Flensburga. Inače, subota nosi i gostovanje Kiela u Magdeburgu i taj susret može potvrditi novog nejmačkog prvaka.

30. svibanj 2024 12:20