STAVIO ‘RAMPU‘

VIDEO Udario na stijenu bez dinamita: Dončić pokušao prevariti Zupca, pogledajte zašto to nije bilo pametno

Podsjetio je ovaj dvoboj na njihove dane u NBA ligi
Piše: SNObjavljeno: 02. srpanj 2024. 20:53

Hrvatska košarkaška reprezentacija pobijedila je Sloveniju rezultatom 198:92 u prvoj kvalifikacijskoj utakmicu za Olimpijske igre u Parizu. Izabranici Josipa Sesara odigrali su sjajnu utakmicu i preuzeli kontrolu već u prvoj četvrtini koju su dobili s 15 poena razlike, rezultatom 31:16.

Kod Hrvatske je među ostalima sjajnu utakmicu odigrao Ivica Zubac s učinkom od 18 poena, dok je s druge strane lošu utakmicu odigrao Luka Dončić, u konačnici je zabilježio 26 poena uz 8/23 šut iz igre, te 0/11 šut za tri poena. Griješio je u obrani, a u napadu je također bio neefikasan. U posljednjoj minuti četvrtine Dončić je ostao sam u izolaciji na Zupcu, i pokušao ubaciti tricu preko njegove ruke.

Hrvatski centar sjajno je reagirao i zalijepio "bananu" igraču Dallas Mavericksa. Blokadu Zupca pogledajte OVDJE.

Podsjetio je ovaj dvoboj na njihove dane u NBA ligi, gdje su u pravilu Dončić i njegovi Mavericksi bili uspješniji od Zupčevih LA Clippersa, pogotovo u playoffu.

02. srpanj 2024 22:31