TIZIANA FABI Afp
SVE JE IZBACIO IZ SEBE

Nije se mogao, a niti želio suzdržavati, a što je točno poručio moglo se jasno vidjeti u prijenosu.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. ožujak 2021. 08:38

Važnu je pobjedu ove nedjelje u susretu 24. kola talijanske Serie A upisao AC Milan na gostovanju kod Rome. Za konačnih 1:2 zaslužan je hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić, strijelac iz 58. minute na asistenciju Alexisa Saelemaekersa. Okrenuo je suparničkog igrača Mancinija i sjajno matirao vratara Paua Lopeza. čime je njegov klub ostao četiri boda iza lidera Intera.

Svi koji su gledali utakmicu nisu mogli ne primijetiti sočno psovanje Rebića izravno u kameru nakon postignutog pogotka...

- Je**m vam mater u pi***, da vam je**m! - zaurlao je Rebić, a društvene mreže i novinari diljem svijeta odmah su počeli s prevođenjem jedne od najsočnijih balkanskih psovki.

Jasno je da Rebić nije na nikog posebno ciljao, već da se obrecnuo na brojne kritičare zbog svoje ovosezonske forme. Muče ga i ozljede, baš kao što muče i Zlatana Ibrahimovića i Hakana Calhanoglua koji su, baš kao i Rebić morali izaći zbog zdravstvenih problema. Rebić je tako morao izaći u 66. minuti.