Sjajan pogodak Thea Hernandeza

SCREENSHOT REDDIT
BOMBA NA SAN SIRU

VIDEO Kakva ljepotica! Suigrač Vatrenog postigao jedan od najljepših golova sezone, ovo morate vidjeti

Theo Hernandez odlučio je sve napraviti sam. U velikoj borbi za Ligu prvaka donio je dobru odluku
Piše: HINA, SNObjavljeno: 06. svibanj 2023. 17:17

Nogometaši Milana svladali su na San Siru Lazio sa 2-0 (2-0) u prvoj utakmici 34. kola talijanske Serie A.

Ismael Bennacer je u 17. minuti doveo domaću momčad u vodstvo, a u 29. minuti Theo Hernandez je udvostručio prednost Milana i postavio konačnih 2-0.

O tom će se pogotku još itekako pričati. Naime, Hernandez je primio loptu na dvadesetak metara od svog gola i jurnuo po lijevoj strani, pa došao blizu gola Lazija te pogodio rašlje.

Ante Rebić je u pobjedničkoj momčadi u 69. minuti zamjenio Oliviera Girouda, dok je kod Lazija Toma Bašić u 68. minuti ušao umjesto Sergeja Milinković-Savića.

Milan je 17. pobjedom u sezoni došao do 61 boda i skočio na četvrto mjesto. Inter je bod iza Milana, ali ima utakmicu manje. Ispred Milana su novi prvak Napoli sa 80 bodova, Lazio sa 64 i Juventus sa 63.

Od 18 sati Roma je domaćin Interu, a u 20.45 sati započet će dvoboj Cremonesea i Spezije.

07. svibanj 2024 12:16