ISABELLA BONOTTO Afp
16. KOLO SERIE A

Nogometaši Juventusa i Lazija upisali su pobjede u utakmicama 16. kola Serie A
Piše: HinaObjavljeno: 05. prosinac 2021. 22:55

Juventus opet nije briljirao, ali je svladao suparnika iz donjeg doma ljestvice. Genoa je i dalje na samo jednoj ligaškoj pobjedi u sezoni. U 9. minuti je Cuadrado zabio za 1-0, dok je utakmica prelomljena tek u 82. kada je Dybala dao gol za konačnih 2-0.

Milana Badelja nije bilo u sastavu Genoe, dok je Adrian Šemper ostao na gostujućoj klupi za pričuve.

Lazio je pobijedio Sampdoriju u gostima s 3-1, a sve je bilo riješeno nakon prvog dijela kada su Rimljani već imali 3-0 (jedan gol Milinković-Savića i dva Immobilea).

Laziju nije naštetilo ni što je Milinković-Savić u 67. minuti dobio crveni karton, a hrvatski nogometaš Toma Bašić je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Golove s utakmice Juventus - Genoa pogledajte OVDJE.

20. travanj 2024 03:10