FILIPPO MONTEFORTE Afp
DUBOKO U SUDAČKOJ NADOKNADI

VIDEO Inter primio komičan gol, a onda preokretom došao do nova tri boda na putu prema naslovu

Inter ima 14 bodova više od Milana te ga milimetri dijele da matematički osigura naslov
Piše: HinaObjavljeno: 08. travanj 2024. 22:46

U posljednjem susretu 31. kola talijanske Serie A vodeći milanski Inter je pobijedio u gostima Udinese s 2:1 nakon preokreta.

Domaćin je poveo krajem prvog poluvremenu. U 40. minuti gostujuću je mrežu pogodio Samardžić i to nakon vrlo loše intervencije cijele obrane Intera i vratara Sommera.

Pogodak Samadržića pogledajte OVDJE

Gosti iz Milana su izjednačili početkom drugog poluvremena. U 55. minuti je Turčin Calhanoglu bio precizan s bijele toče te je izjednačio na 1:1. Sve do kraja je Inter napadao i tražio novu pobjedu u prvenstvu, a do nje je došao u 95. minuti. Odlično je pucao Martinez, ali je domaći vratar Okoye uz pomoć vratnice, spriječio pogodak. Na odbijenu loptu prvi je došao Frattesi i lako zabio za slavlje Intera.

Pogodak Calhanoglua pogledajte OVDJE

Pogodak Frattesija pogledajte OVDJE

Sada vodeći Inter opet ima čak 14 bodova više od gradskog rivala Milana, koji je na drugom mjestu te ga milimetri dijele da i matematički osigura naslov prvaka. Udinese je i dalje u opasnoj zoni, na 15. mjestu ljestvice.

08. travanj 2024 22:52