Tano Pecoraro/lapresse/profimedia
SERIE A

Genoa na domaćem terenu slavila protiv Bologne, Badelj ostao na klupi, Moro ušao u drugom dijelu

U drugom susretu posljednjeg 38. kolanogometaši Genoe su na domaćem terenu svladali Bolognu 2-0
Piše: HinaObjavljeno: 24. svibanj 2024. 22:50

U drugom susretu posljednjeg 38. kola talijanske Serie A nogometaši Genoe su na domaćem terenu svladali Bolognu 2-0.

Po jedan pogodak postigla je Genoa u oba poluvremena. U 13. minuti za 1-0 je strijelac bio ukrajinski nogometaš Malinovskij, dok je pobjeda domaćina potvrđena u 59. minuti kada je Portugalac Vitinha zabio za 2-0. Ovom pobjedom je Genoa osigurala 11. mjesto na kraju sezone, dok je Bologna ostala na trećem mjestu, s tim da u idućim danima može neznatno skliznuti na ljestvici. Bologna je već ranije ostvarila veliki uspjeh plasmanom u Ligu prvaka.

Hrvatski nogometaš Milan Badelj ostao je na klupi za pričuve Genoe, dok je na drugoj strani cijelu utakmicu odigrao Nikola Moro.

U subotu se sastaju Juventus - Monza i Milan - Salernitana, dok se posljednje utakmice ovog kola igraju u nedjelju. Parovi su Atalanta - Torino, Napoli - Lecce, Empoli - Roma, Frosinone - Udinese, Verona - Inter i Lazio - Sassuolo.

Serie A, 38. kolo:

Genoa - Bologna 2-0 (Malinovskij 13, Vitinha 59)

Četvrtak:

Cagliari - Fiorentina 2-3 (Deiola 64, Mutandwa 85/Bonaventura 39, Gonzalez 89, Arthur 90+13-11m)

20. lipanj 2024 18:52