Luka Modrić

ANTE CIZMIC Cropix
HRVATI OSVOJILI TURNIR

Novo priznanje za Luku Modrića, pogledajte statistiku kapetana Vatrenih

Hrvatska je osvojila ACUD kup koji se održavao u Egiptu. U finalu su Vatreni s 4:2 pobijedili domaćina
Piše: SNObjavljeno: 26. ožujak 2024. 23:28

Hrvatska je osvojila ACUD kup koji se održavao u Egiptu. U finalu su Vatreni s 4:2 pobijedili domaćina. Poveo je Egipat preko Rabije u šestoj minuti, a izjednačio je Vlašić prekrasnim golom u 21. minuti.

U nastavku je krenuo šou hrvatskih reprezentativaca koji su čvrsto uzeli uzde u svoje ruke. Petković je u 57. minuti zabio za vodstvo Hrvatske, a njega je u 77. na 3:1 povisio Kramarić. Svoju sjajnu igru u 86. minuti golom je zaokružio Majer da bi konačnih 4:2 postavio Abdelmonem u četvrtoj minuti sučeve nadoknade vremena.

Za igrača utakmice izabran je Luka Modrić koji je nakon susreta dobio i nagradu za to postignuće.