Karim Benzema

SCREENSHOT YOUTUBE
JAK KAO STIJENA

Već u 10. minuti susreta Francuz je dobio neugodan udarac u stopalo, ali je nastavio s igrom
Piše: SNObjavljeno: 25. svibanj 2023. 13:42

Real Madrid stigao je do pobjede protiv Rayo Vallecana (2:1) u posljednjem kolu La Lige, a jedan od strijelaca za ‘kraljeve‘ bio je i sjajni napadač Karim Benzema.

Francuz je već nekoliko sezona jedan od najvažnijih igrača Los Blancosa, a ovog je puta dokazao da može odigrati gotovo čitavu utakmicu s ozbiljnom ozljedom.

Već u 10. minuti susreta dobio je neugodan udarac u stopalo, ali je nastavio s igrom te se kasnije upisao i među strijelce. Po završetku utakmice ušao je u svlačionicu i klupskim liječnicima otkrio šokantan prizor.

Naime, otvorena rana na stopalu prepuna krvi bila je posljedica gaženja jednog od njegovih protivnika. Liječnička služba Reala zašila je ranu na licu mjesta, a Francuz je potom ‘odšetao‘ kao da se ništa nije dogodilo.

Rijetki su to prizori u današnjem svijetu nogometa gdje se igrači nakon puno manjih starteva izležavaju na terenu, a neki od njih nisu sposobni kasnije niti nastaviti s igrom.

11. travanj 2024 22:01