Jedanaesterac Rayo Vallecana

Screenshot: Twitter
NESVAKIDAŠNJA SITUACIJA

VIDEO Pogledajte ‘majstore‘ na djelu, teško glupiranje koštalo ih je pobjede, navijači se hvatali za glavu

Nogometaši Rayo Vallecana i Girone odigrali su 2-2 u utakmici 26. kola španjolske Primere
Piše: HinaObjavljeno: 18. ožujak 2023. 19:14

Pogotke za Rayo Vallecano postigli su Isi Palazon u 23. i Oskar Trejo u 34. minuti, a potonji je u 41. minuti promašio penal. Bilo je to nesvakidašnje izvođenje penala nakon prethodnog dodavanja suigrača, a da je Trejo zabio donio bi domaćinima 3:1.

Dvostruki strijelac za Gironu bio je Ukrajinac Viktor Cigankov u 29. i 52. minuti.

Gaf igrača Raya kod jedanaesterca možete pogledati OVDJE.

Rayo je na osmoj poziciji sa 36 bodova, a Girona na 12. mjestu sa 31 bodom.

Ranije danas Ameria i Cadiz odigrali su neriješeno 1-1 u Almeriji. Cadiz je poveo preko Martija u 53. minuti, a domaćima je bod zaradio Melero (90+6pen). Almeria je predzadnja s 26 bodova, dok ih Cadiz ima 28.

16. travanj 2024 19:46