ANDER GILLENEA Afp
TRILER U PAMPLONI

Kraljevski klub suvereno maršira prema tituli, već nakon idućeg kola bi mogli slaviti naslov prvaka
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. travanj 2022. 23:40

Real Madrid slavio je kod Osasune na El Sadar stadionu s 3:1 u 33. kolu La Lige i praktički najavio novu titulu,

Poveli su gosti već u 12. minuti kada je mrežu zatresao David Alaba.

ALABIN POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Momčad iz Pamplone nije morala dugo čekati na izjednačenje jer se već dvije minute poslije u strijelce upisao napadač Vatrenih Ante Budimir i potvrdio sjajnu formu.

PETI BUDIMIROV POGODAK U PETOJ UTAKMICI ZAREDOM POGLEDAJTE OVDJE.

Hrvatski je ofenzivac izjednačio klupski rekord jer je zabio već petu utakmicu zaredom u Primeri, što je posljednji put ostvario Richard Morales 2004. godine.

Kraljevi su pak došli do novog pogotka u 45. minuti, strijelac za 2:1 bio je Marco Asensio.

POGODAK MARCA ASENSIJA POGLEDAJTE OVDJE.

Uzbudljivo drugo poluvrijeme prošlo je u znaku vratara Osasune Sergija Herrere. 28-godišnji španjolski vratar obranio je čak dva jedanaestera jednome od najboljih svjetskih napadača Karimu Benzemi.

PRVU HERRERINU OBRANU PENALA POGLEDAJTE OVDJE.

U oba navrata, u 52. i u 59. minuti, Herrera je 'pročitao' stranu francuskom golgeteru na gotovo identičan način.

DRUGU HERRERINU OBRANU PENALA KARIMU BENZEMI POGLEDAJTE OVDJE.

Luka Modrić nije zaigrao, a više o tome pročitajte OVDJE.

Lucas Vazquez u posljednjim sekundama utakmice postavio je konačnih 3:1.

VAZQUEZOV POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Osasuna je ostala na devetome mjestu s 44 boda, dok je Real Madrid uvjerljivo vodeći. Drugoplasiranome Atletico Madridu (61 bod) bježi za 17 bodova, a Barcelona na trećem, odnosno Sevilla na četvrtome imaju po 60 bodova.

28. svibanj 2024 04:37