JAVIER SORIANO Afp
VILLARREAL IPAK PAO

Xavijevi momci sada zaostaju dva boda za Real Madridom, koji je vodeći s 9 bodova.
Piše: HinaObjavljeno: 27. kolovoz 2023. 23:40

Nogometaši Barcelona slavili su u utakmici punoj obrata s 4:3 kod Villarreala u 3. kolu Primere.

Blaugrana je vodila 2:0 u 15. minuti nakon golova Gavija i Frenkieja de Jonga, ali su nogometaši Villarreala napravili veliki preokret. Prvo je smanjio Juan Foyth (26), a zatim i izjednačio Alexander Sorloth (40), da bi španjolska reprezentativna uzdanica Alex Baena u 50. minuti doveo "žutoj podmornici" vodstvo od 3:2.

SVIH SEDAM GOLOVA POGLEDAJTE OVDJE

Barca je izjednačila zahvaljujući Ferranu Torresu (68), koji je tek ušao u igru, prije nego što je Robert Lewandowski iz kontre u 71. minhuti donio svojoj momčadi tri boda.

Xavijevi momci zaostaju dva boda za Real Madridom, koji je vodeći s 9 bodova.

U dvoboju 3. kola Primere Athletic je u Bilbaou nadigrao Betis s 4-2.

Betis je nakon samo 10 minuta vodio s 2-0 pogocima Jose Viliana i Isca, ali je klub iz Seville dokraja primio četiri gola. Dvostruki strijlelac za Baske bio je Vezga iz dva penala, a po gol su zabili Guruzeta i Gomez.

Bilbao je peti sa šest bodova, a Betis deveti s četiri boda.

POBJEDA OSASUNE, BUDIMIROVA ASISTENCIJA

Valencia je na svome stadionu Mestalla izgubila s 2:1 od Osasune.

Poveli su gosti u 24. minuti kada je s bijele točke precizan bio Aimar Oroz.

Za 1:1 pogodio je Valecijin napadač Hugo Duro u 80. minuti, a kada se činilo da je utakmica riješena, duboko u sudačkoj nadoknadi hrvatski je ofenzivac Ante Budimir glavom asistirao za prekrasne škarice džokera s klupe Nacha Vidala.

BUDIMIROVU ASITENCIJU I VIDALOVE ŠKARICE POGLEDAJTE OVDJE.

Valencia i Osasuna ovim su rezultatom zauzele šesto, odnosno sedmo mjesto sa po šest bodova, dok je na vodećoj poziciji Real Madrid s maksimalnih devet bodova u prva tri kola.

27. travanj 2024 11:34