JUSTIN TALLIS Afp
UZNEMIRUJUĆA SNIMKA

FOTO/VIDEO: Šokantne scene s Otoka! Nikola Vlašić skrivio ozljedu, odmah se rasplakao i primio za glavu

Vidjelo se da u tome startu nije bilo namjere za grubim prekršajem, a to su prepoznali i navijači
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. travanj 2022. 17:22

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić u nedjeljnom je susretu engleskog Premiershipa nehotice uzrokovao tragičnu ozljedu. Naime, nespretnim je prekršajem slomio nogu nogometašu Burnleyja Ashleyju Westwoodu.

Susret je odmah prekinut i pauza je trajala više od deset minuta, a Westwoodu je pružena hitna liječnička pomoć.

Vlašić se, čim je vidio ozbiljnost ozljede, primio za glavu i briznuo u plač. Vidjelo se da u tome startu nije bilo namjere za grubim prekršajem, a to su prepoznali i suigrači i navijači koji su podijelili svoje dojmove na društvenim mrežama.

Prema prvim informacijama, Westwood je stavljen na kisik i čini se da ozljeda neće biti tako fatalna kako se činilo u prvi mah. BBC izvještava kako je čak i mahnuo navijačima te se nakratko i osmjehnuo.

CIJELU SITUACIJU POGLEDAJTE OVDJE.

Inače, Burnley je poveo svega par minuta nakon što je s travnjaka iznesen Westwood. Za 1:0 na London stadionu pobrinuo se nizozemski napadač Wout Weghorst.

Mogli su gosti i do drugoga gola u sudačkoj nadoknadi, ali je Bjelokošćanin Maxwel Cornet bio neprecizan s bijele točke.

West Ham do izjednačujućeg pogotka dolazi u 74. minuti kada je mrežu zatresao češki veznjak Tomáš Souček.

Vlašić je igrao do 65. minute, zamijenio ga je Mohamed Said Benrahma.

Čekićari su ovim remijem ostali na sedmome mjestu s 52 boda, dok je Burnley na jednome od tri mjesta koja vode natrag u drugu diviziju engleskoga nogometa.

18. travanj 2024 23:36