WOLFSTONE-PHOTO/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
DVAPUT ZABIO

Novu izvrsnu partiju pružio je 20-godišnjak rođen u Hamburgu i donio pobjedu svome klubu
Piše: SNObjavljeno: 02. ožujak 2024. 22:52

Igrač za kojeg se izbornik Zlatko Dalić borio rukama i nogama opet zabija. Već smo pisali o napadaču Karlsruhera Igoru Matanoviću koji je ove sezone do nedjelje postigao osam golova u 2. Bundesligi, a sada je dodao još dva i stigao do brojke 10.

U 24. kolu drugog razreda njemačkog prvenstva protiv Greuther Fürtha, Hrvat rođen u Hamburgu načeo je goste u 42. minuti sjajnim pogotkom glavom.

Drugi se put upisao u strijelce u 78. minuti, a taj je zgoditak bio još efektniji jer je nanizao nekolicinu suparničkih igrača i potom smireno poentirao.

Šest minuta kasnije zamijenio ga je Fabian Schleusener koji je nastavio njegovim stopama - postigao je dva gola (u 86. i 90.) pa je Karslruher s 4:0 upisao nova tri boda za 10. mjesto na tablici.

Kad bi to bilo u prvoj, a ne drugoj Bundesligi ne bi čudilo da ga izbornik brzo priključi kadru A vrste, ovako ga tek čeka pravo dokazivanje je li kvaliteta kakva treba Vatrenima...

20. travanj 2024 12:25