ANDREA MARTINI/NURPHOTO/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Andrea Martini/nurphoto/shutterstock Editorial/profimedia
NA UDARU NAVIJAČA

Ne mogu mu pristalice Fiorentine oprostiti prelazak iz njhovog kluba u Juventus
Piše: SNObjavljeno: 06. studeni 2023. 10:27

Iza Juventusa je teška 1:0 pobjeda izborena u Firenci na gostovanju kod Fiorentine.

Gol Mirettija na asistenciju Kostića iz desete minute presudio je taj emocijama nabijeni ogled, a posebno se na meti domaćih navijača našao Dušan Vlahović. Ne mogu mu pristalice Fiorentine oprostiti prelazak iz njhovog kluba u Juventus i okarakteriziran je kao ‘izdajnik‘.

S tribina se tako moglo čuti vrijeđanje na rasističkoj osnovi, a Vlahović je na povike s tribina reagirao hladnokrvno. Samo je pokazao na slušalice u ušima, nasmijao se i nastavio se fokusirati i pripremati za utakmicu u kojoj je na kraju odigrao posljednjih 20-ak minuta.

26. travanj 2024 01:49