- Afp
KIRURŠKI PRECIZAN

VIDEO Pogledajte ‘bombu‘ Cristiana Ronalda iz slobodnog udarca s više od 30 metara kojom je započeo preokret

Portugalcu je to bio 11. pogodak za saudijski klub, koji je trenutačno drugi na ljestvici
Piše: Andro PolićObjavljeno: 18. ožujak 2023. 21:49

U Cristianu Ronaldu još uvijek ima "vatre". Dokazao je to 38-godišnji Portugalac potpisavši početak preokreta u slavlju Al-Nassra protiv Abhe 2:1 na domaćem terenu. Iako su gosti od 26. minute imali prednost, u 78. minuti njihova su kola krenula nizbrdo.

Dobio je domaćin u tim trenucima slobodan udarac na 30-ak metara od suparničkih vrata, a loptu je namjestio upravo Ronaldo i snažnim udarcem pogodio u kut za izjednačenje.

Pogodak Ronalda iz slobodnog udarca pogledajte OVDJE.

Samo dvije minute kasnije gosti su ostali i s igračem manje, a konačan rezultat, ali i dovršetak preokreta, režirao je Anderson Talisca u 86. minuti pogotkom s bijele točke. Zanimljivo, Ronaldo nije preuzeo odgovornost kod kaznenog udarca.

Novim pogotkom prekinuo je niz od tri utakmice u kojima je bio sterilan, a bio mu je to 11. pogodak od dolaska u Saudijsku Arabiju. Al-Nassr trenutačno drži drugo mjesto prvenstvene ljestvice, dok vodeći Al-Ittihad ima bod viška.

18. travanj 2024 07:35