SCREENSHOT
MALA GOLIJADA

Igor Bišćan na klupi Al Shababa ima omjer od tri pobjede, dva remija i četiri poraza
Piše: Gradimir ĐukarićObjavljeno: 11. prosinac 2023. 22:23

Al Shabab kojeg vodi Igor Biščan ispao je u četvrtfinalu saudijskog Kupa kralja nakon što je na svom terenu teško stradao od moćnog Al Nassra 5:2. Držali su se domaćini kratko vrijeme.

Fofana je zabio za vodstvo Al Nassra u 17. minuti, da bi u 24. izjednačio Carlos Junior. Sadio Mane je zabio 28. za novo vodstvo Al Nassra, a krajem prvog dijela Ghareeb je nakon asistencije Marcela Brozovića povisio na 3:1. U drugom poluvremenu gosti su zaključili utakmicu.

Cristiano Ronaldo zabio je u 74. za 4:1, a u sudačkoj nadoknadi vremena pala su još dva gola, prvo je na 4:2 smanjio Bahbri, a utakmicu zaključio Maran. Marcelo Brozović je igrao do 84. minute.

GOLOVE I ASISTENCIJU POGLEDAJTE OVDJE

Igor Bišćan na klupi Al Shababa ima omjer od tri pobjede, dva remija i četiri poraza. Posljednjih pet utakmica momčad koju vodi donedavni trener Dinama nije pobijedila.

23. travanj 2024 02:24