Ljubičić zabija za LASK umjesto za Hajduk

VOJKO BASIC Cropix
POČETAK IZ SNOVA

Sjajan start Ljubičića u novom klubu, mladi hajdukovac za 12 minuta zabio hat-trick u službenom debiju

U bijelom dresu tijekom cijele prošle sezone postigao je osam pogodaka. Raspucao se u Austriji
Piše: SNObjavljeno: 16. srpanj 2022. 20:13

Marin Ljubičić se vrlo brzo snašao u LASK-u. Hajdukov napadač na posudbi u austrijskom prvoligašu postigao je hat-trick u debiju u službenoj utakmici.

LASK je svoju sezonu počeo utakmicom protiv niželigaša Schwaza u prvom kolu austrijskog kupa i pobijedio s velikih 9:1. Schwaz je poveo u 2. minuti i imao 1:0 do 20. minute, a onda je LASK krenuo. Prvo su se u listu strijelaca upisali Nakamura i Stojković, a zatim na scenu stupa Ljubičić.

Mladi hajdukovac je svoj prvi gol postigao u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a precizan je bio i u 54. te 56. minuti. Pet minuta kasnije je zamijenjen. Goiginger s 2 gola te Jovičić i Schmidt su postavili konačnih 9:1.

01. lipanj 2024 06:44