DAMIR KRAJAC Cropix
DIRLJIVE SCENE S MAKSIMIRA

Vatreni je spremno uskočio i dao sve od sebe kako bi utješio jednog dječaka
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. rujan 2022. 07:32

Hrvatska je u predzadnjoj utakmici po skupinama Lige nacija s 2:1 na Maksimiru pobijedila Dansku i tako napravila još jedan korak do Final Foura. Prvo poluvrijeme nije donijelo golove, ali u drugom su Vatreni dodali gas i upisali novu važnu pobjedu.

Najprije je u 49. minuti majstorski pogodio Borna Sosa za prednost Hrvatske koju je poništio Christian Eriksen prekrasnim golom u 77. minuti, da bi Lovro Majer dvije minute kasnije vratio istom mjerom i doveo Hrvatsku do nova tri boda.

U velikom slavlju Hrvatske bilo je puno dirljivih scena, ali jedna se posebno istaknula. Jedan je dječak briznuo u plač, a do njega je došao Ivan Perišić i napravio sve da ga utješi. Nije poznato što je toliko rastužilo malenog dječaka, ali Perišić je napravio sve od sebe da popravi situaciju.

18. travanj 2024 22:51